Halo Mazury

HALO! Tu nasze MAZURSKIE nowości, czyli specjalnie dla Państwa się rozwijamy!

 

Zmiana nazwy

Od kilkunastu lat z ogromną przyjemnością witamy Państwa w naszym ośrodku wypoczynkowym dla dzieci na Mazurach. Z uwagą wsłuchujemy się we wszystkie prośby, uwagi, ciepłe słowa i dokładamy starań, abyście czuli się u nas jak najlepiej i żebyście w spokoju oraz komfortowych warunkach mogli w pełni cieszyć się atmosferą, którą chcemy przekazać.
To dla nas ogromna satysfakcja, że tak pozytywnie oceniacie nasz obiekt, zarówno jako bazę do organizowania wakacyjnego pobytu dzieci, jak i Aktywnych Zielonych Szkół. Najważniejsze jest dla nas zapewnienie Gościom oferty pełniej atrakcji, doskonale dopasowanej do ich potrzeb. I właśnie z tego powodu stale dla Państwa się rozwijamy.
Aby podkreślić kierunek, w którym konsekwentnie zmierzamy, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie ważnej zmiany. Kompleks wypoczynkowy, który dotąd znaliście Państwo pod nazwą ,,Pod Lipami’’, postanowiliśmy przemianować na ,,Halo Mazury!”.

 

Zmiana nazwy

Nowa nazwa, dobrze znani właściciele i zaufana kadra
Skąd ta decyzja? Uznaliśmy, że nowa nazwa jeszcze mocniej podkreśli zalety naszego ośrodka oraz wyjątkowego regionu, w którym funkcjonujemy. Uwypukli także nasz pozytywny przekaz. Chcemy, żeby miejsce, które tak polubiliście, jeszcze bardziej kojarzyło się z zabawą, fantastycznymi emocjami, aktywnym wypoczynkiem i przepiękną krainą, do której Państwa zapraszamy.
Nowa nazwa ma nawiązywać do ruchu, rekreacji i cudownej przyrody. Mamy nadzieję, że spotka się z Państwa ciepłym przyjęciem, a podczas pobytu w naszym ośrodku potwierdzicie, iż znakomicie pasuje do naszego charakteru.
To nie koniec zmian! Przy okazji wprowadziliśmy też ujednolicony system identyfikacji wizualnej, który ma jeszcze bardziej usprawnić poruszanie się po naszym kompleksie. Tabliczki informacyjne również nawiązują do naszej filozofii: są kolorowe, wesołe i przyciągają uwagę, a co najważniejsze:   w łatwy i widoczny sposób wskażą drogę do wszystkich punktów i obiektów. Zyskaliśmy też nowe logo, które doskonale odzwierciedla panujące u nas świetne nastroje.

Nowocześniejsza szata, tradycyjnie niezmienna dusza i wnętrze
Wiemy, jak ważne jest zaufanie, jakim darzycie nas i nasz obiekt, dlatego postanowiliśmy na ewolucję, nie rewolucję. Wszystkie modyfikacje wprowadzaliśmy stopniowo, aby nasi zacni Goście mogli się do nich przyzwyczaić.
Zapewniamy, że niezmienne pozostają inne niezwykle ważne kwestie, które sprawiają, że czujecie się u nas jak w domu. Możecie być pewni, że po przyjeździe do naszego ośrodka będą na Państwa czekać doskonale Wam znani właściciele, zaufana kadra, te same wciągające atrakcje oraz wygodne pokoje i budynki w standardzie, do którego przywykły osoby nas odwiedzające.
Nasza metamorfoza na sprawić, że będziemy jeszcze bardziej się Wam podobać. Lekko unowocześniamy to, co zewnętrzne, natomiast naszą duszę i wnętrze pozostawiamy w takiej formie, do jakiej przywykliście i jaką najbardziej lubicie. Jak zawsze zapraszamy Państwa do nas gorąco. Odkryjcie ,,Halo Mazury!” w odświeżonej szacie i tradycyjnie dajcie się  wciągnąć fantastycznej atmosferze!

Pozdrawiamy i zachęcamy Państwa do kontaktu z nami

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji