Halo Mazury

Bezpieczne Lekcje na Mazurach to propozycja realizacji tradycyjnych zajęć szkolnych w Ośrodku Halo Mazury.

Ideą programu jest przeniesienie nauki całej klasy do ośrodka na jeden tydzień szkolny: od poniedziałku do piątku. W ramach pobytu zapewniamy sale do prowadzenia zajęć lekcyjnych wyposażone w stoliki, krzesła, tablice, flipcharty. Po skończonych lekcjach dzieci mają możliwość regeneracji sił na terenie ośrodka oraz w jego bezpośredniej okolicy.

Możliwość korzystania z infrastruktury:
– Sale multimedialne 
– Sale zajęciowe
– Kort tenisowy 
– Boiska sportowe
Scena plenerowa, tenis stołowy- 6 stołów
– Wiaty piknikowe do realizacji zajęć
– Minigolf, trampoliny i plac zabaw
– Basen  zewnętrzny 

Bezpieczne Lekcje na Mazurach

  • Lekcje w dedykowanej sali Każda klasa otrzymuje na wyłączność jedną lub dwie sale lekcyjne, które nie są współdzielone z innymi grupami.
  • Noclegi Na każdym piętrze budynku zakwaterowana jest tylko jedna klasa. Dzieci śpią w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami. Każda klasa korzysta z niezależnego wejścia na swoją kondygnację
  • Wyżywienie Odbywa się z zachowaniem maksimum reżimu sanitarnego. Każda klasa korzysta z bufetu i jadalni bez kontaktu z innymi klasami.
  • Mała ilość dzieci w ośrodku Jednorazowo przyjmiemy sześć klas. W obiekcie będzie uczyło się maksymalnie 150 dzieci. Ośrodek dysponuje 400 miejscami noclegowymi.
  • Zajęcia sportowo - rekreacyjne Wszystkie zajęcia realizowane z zachowaniem maksimum reżimu sanitarnego. Ścianka wspinaczkowa, archery games, quady, zajęcia integracyjne, strzelnica, rozgrywki sportowe.
Cena:
600 PLN 5 dni (4 noclegi) poniedziałek - piątek
Do pobrania:
Harmonogram Programu Bezpieczne Lekcje 5 dniowy - pobierz
Cena zawiera:

Dostęp do sal lekcyjnych. Dodatkowe zajęcia rekreacyjne - realizowane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Noclegi, trzy posiłki dziennie w formie bufetu. Ognisko z pieczeniem kiełbasek.


Terminy:

maj, czerwiec, wrzesień


Zobacz kolejny program

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji