Halo Mazury

Zielone szkoły na Mazurach, wyjątkowe miejsce wypoczynku dla dzieci

Od 15 lat tworzymy wyjątkowe miejsce wypoczynku dla dzieci na Mazurach. To właśnie najmłodszym Gościom dedykowany jest cały obiekt, jak również praca naszego zespołu. Naszą misją jest tworzenie wyjątkowych programów pobytu o walorach rozwojowych i edukacyjnych w nowoczesnym i bezpiecznym dla dzieci otoczeniu.

Nasze doświadczenie w pracy z dziećmi, grupami szkolnymi oraz organizatorami kolonii i obozów gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i atrakcyjność programów realizowanych podczas wypoczynku.

Halo Mazury to strefa bezpieczna dla dzieci, miejsce wolne od alkoholu, używek, bez dostępu postronnych osób dorosłych. Dająca komfort wypoczynku zarówno podczas zielonej szkoły, jak i kolonii letniej.

 

Aktywnie, kreatywnie, bezpiecznie

Na terenie Parku Krajobrazowego, w sąsiedztwie Jeziora Lidzbarskiego stworzyliśmy kompleks wypoczynkowy pełen atrakcji i możliwości doskonałej zabawy zarówno podczas wspaniałej pogody, jak również podczas mazurskich kaprysów aury. Okolica pełna Rezerwatów Przyrody, dzikich lasów, rzek i jezior pozwala na maksymalny kontakt z naturą, po którym mali Goście mogą odpocząć w komfortowych warunkach naszego ośrodka dla zielonych szkół i olimpiad.

Aktywnie – kilkadziesiąt aktywności w jednym miejscu, najnowocześniejsza infrastruktura, niezliczone możliwości tworzenia programów pobytu
Kreatywnienowoczesne sale zajęciowe, programy pobytu rozwijające wyobraźnię i  współpracę. Zaangażowany i kompetentny personel.
Bezpiecznie – ogrodzony, strzeżony teren, obiekt dedykowany wyłącznie dzieciom

Zapraszamy do kontaktu

 

Mapa Halo Mazury Zielone Szkoły

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji