Halo Mazury

Serdecznie zapraszamy do współpracy w sezonie 2020
organizatorów kolonii i obozów tematycznych dla dzieci w wieku 6-12 lat

 

Dla organizatorów

Ośrodek Wypoczynkowy Halo Mazury – Pod Lipami położony na skraju miasteczka Lidzbark (Welski), w południowo-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wyjątkową infrastrukturę sportowo – rekreacyjną rozmieszczoną na pow. 3,5 ha. Z organizatorami wypoczynku letniego współpracujemy już od 15 lat. Naszą specjalizacją są kolonie i obozy dla dzieci na Mazurach zwłaszcza kolonie dla dzieci młodszych.

Grupy sportowe

Grupy sportowe

W okolicy Ośrodka znajdują się trzy pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej, w odległości ok. 1 km znajduje się klimatyzowna hala sportowa. Do dyspozycji grup oddajemy bez dodatkowych opłat wielofunkcyjne boiska sportowe, zlokalizowane na terenie naszego obiektu. Jest to jeden z najlepiej wyposażonych ośrodków kolonijnych dla dzieci na Mazurach.

Grupy taneczne

Grupy taneczne

Dla grup tanecznych przygotowaliśmy 4 niezależne sale taneczne. Dodatkowo do użytku oddajemy także scenę plenerową do organizacji pokazów, salę dyskotekową do prób i wieczornych integracji. Dokładamy starań aby Państwa Obozy Taneczne były wspaniałymi i wyjątkowymi wydarzeniami.

Grupy językowe

Grupy językowe

Dla grup organizujących zajęcia językowe przygotowaliśmy sale zajęciowe wyposażone we flipcharty, odtwarzacz dvd, TV. Do dyspozycji oddajemy też  salę multimedialną do realizacji zajęć interaktywnych. Dzięki temu wyposażeniu Państwa obozy językowe i zajęcia językowe staną się niezapomnianym przeżyciem.

 

Super oferta! Zakończenie Wakacji 2020

27.08 – 30.08.2020 r.  4 dni z atrakcjami w cenie!

Od 297 zł od osoby za dobę

CENA ZAWIERA:

 

ATRAKCJE DODATKOWE W CENIE 15 ZŁ OD OSOBY:

przejście parku linowego, segway, zorbing, zajęcia na strzelnicy, archery games  i inne

 

Oferta standardowa 2020

Budynki hotelowe A, B, C, E

Cena 110 zł od osoby za dobę

CENA ZAWIERA:

 

ATRAKCJE DODATKOWE W CENIE 18 ZŁ OD OSOBY:

ognisko z pieczeniem kiełbasek, przejażdżki quadami, przejście parku linowego, ścianka wspinaczkowa, segway, zorbing, zajęcia na strzelnicy i inne.

 

 

Zapraszamy do kontaktu

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji